Rodinný dům Alžběta

Rodinný dům Alžběta

Přízemní rodinný dům, nepodsklepený, s garážovým krytým stáním pro jedno auto, určený pro 4-6 člennou rodinu. Dům má pohodlně propojenou denní a noční část. Denní část tvoří prostorný obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu rodinného domu. Příčkou nebo barovým pultem oddělená kuchyň má pohodlný přístup do praktické spíže.

V noční části jsou navrženy dva dětské pokoje a ložnice, která má přímý přístup do šatny. Dále má dům dva pokoje, které mohou sloužit jako pracovny nebo pokoje pro hosty. Komfortním řešením je umístění dvou koupelen a možnost vybudování sauny v rodinném domě. Prosluněný okouzlující, moderní interiér a celkový elegantní vzhled jsou velkou předností tohoto domu.

Velkou výhodou našeho rodinného domu Alžběta je také to, že jsme schopni vnitřní dispozici domu měnit podle přání klienta!!

Technologie RD Alžběta

Dům je projektován klasickou zděnou technologií. Základová deska domu je železobetonová. Obvodové stěny jsou z pórobetonových tvárnic. Vnitřní příčky mohou být vyzděny z tvárnic YTONG, nebo montované ze sádrokartonu. Krov domu je kotvený do železobetonového věnce. Okna a dveře mohou být plastová nebo dřevěná. Vnitřní podlahy – anhydritové s keramickou dlažbou nebo laminátová plovoucí podlaha či koberec. Fasáda RD zateplená fasádním polystyrénem tloušťky 100 mm. Barva fasády, dle přání klienta.  V ceně domu není vybavení kuchyně a zařizovací předměty koupelen.

Rozměry domu

Zastavěná plocha:  229,9  m²

Kubatura netto: 355,6  m³

Rozměry domu: 11,4 x 16,1 m

Optimální rozměry pozemku: od 800 m²

Výška domu: 5,32 m

Úhel sklonu střechy: 20°

Užitná plocha: 136,78 m²

Cena domu Alžběta na klíč již od 2 300 000,- Kč bez DPH