JARNÍ Akce 2015 na projekt RD zdarma je ukončena k 30.6.2015

Pro aktuální informace sledujte náš FB https://www.facebook.com/sparrodevelop

JARNÍ Akce 2015 na projekt RD zdarma je ukončena k 30.6.2015

Vážení klienti,

jsme velmi rádi, když si naši společnost zvolíte za svého dodavatele stavebních prací. Není ovšem v našich kapacitních možnostech uspokojit všechny vaše stavební záměry.

Přednost mají ti klienti, kteří s námi podepsali smlouvu o dílo nebo včas uzavřeli objednávku o dodávce stavebních prací, totéž platí také pro klienty, kteří využili naši jarní akci „Zdarma projekt RD“ pokud včas s námi neuzavřeli objednávku, není v našich kapacitních možnostech jim ještě letos vyhovět – rádi jim ovšem vyjdeme vstříc v příští stavební sezoně 2016.   

Děkujme za pochopení a prosím, pokud budete, chtít od nás postavit vysněný dům třeba na sezonu 2016 zarezervujete si nás včas (6-8 měsíců před plánovanou výstavbou) jen tak jsme schopni splnit váš sen o novém bydlení.

Jak postupovat při objednávce projektu RD

  • Na webu www.gservis.cz si vyberete projekt RD a zároveň si i projekt objednáte. Můžete využít výhodných balíčků jako např. osazení RD do terénu apod. Postupujte dle návodu. Po obdržení potvrzené objednávky od GServis.cz nás kontaktujte nebo
  • Na webu www.gservis.cz si vyberete projekt RD a rovnou nás kontaktujte na info@sparro.cz. Do emailu uveďte kontakt na sebe a název nebo odkaz na vybraný RD. Budeme Vás neprodleně kontaktovat a o vše se postaráme k Vaší plné spokojenosti.

Časté dotazy
Co vše ovlivní cenu výstavy rodinného domu?

Konečnou cenu za rodinný dům zásadně ovlivňuje několik faktorů:
  1. Projektová dokumentace – nestačí jen samotný projekt rodinného domu, ale je třeba myslet na zakreslení (umístění) rodinného domu do terénu (pozemku), včetně zakreslení všech potřebných přípojek např. přípojka elektřiny, plynu, vody, a také řešení kanalizace, případně ČOV.
  2. Vybudování inženýrských sítí - to závisí především na lokalitě a vzdáleností jednotlivých sítí od hranice pozemků.
  3. Cenu ovlivní také zvolená technická a technologická řešení rodinného domu. Klasická zděná varianta výstavby RD nebo dřevostavba.
  4. Dále je také nutno počítat s terénními úpravami pozemku, příjezdové komunikace k RD, oplocení, terasy, případně nadstandardní vybavení RD dle specifických požadavků klienta.
  5. V neposlední řadě by se nemělo opomenout zabezpečení a pojištění rodinného domu.

 

JARNÍ akce 2015 - ukončeno k 30.6.2015

Při objednání projektu rodinného domu do konce ČERVNA 2015 od naší partnerské společnosti G SERVIS CZ www.gservis.cz a zároveň si nás zvolíte jako dodavatele stavby rodinného domu včetně dodávky materiálu je projektová dokumentace RD zdarma. Součástí projektové dokumentace není osazení domu do terénu a napojení inženýrských sítí, toto je vždy řešeno individuálně v návaznosti na pozemek klienta.